10 Ekim 2014 Günlük burç yorumları

10 Ekim 2014 Cuma 10:40

Cuma gününüz nasıl geçecek sizi ne gibi süprizler bekliyor. İşte günlük burç yorumları...

10 Ekim 2014 Günlük burç yorumları

Sevgili Koçlar Cuma günümüz hem maddi hem de manevi konular üzerinde sakinleştirici ve sabırlı düşünmenize yol açıcı Ay-Boğa burcu geçişiyle devam ediyor.  Doğal olarak günlük aktivitede kendimize karşı  dürüst olduğumuz gibi, başkalarını da yanıltmaktan hoşlanmayız.  Huzur duygumuz önemlidir. Saat 09:36 Ay-Pluto güçlendirici görünümü,  başarının ancak sabretmekle ve zaman faktörünü göz önüne alarak düşünmekle mümkün  olacağını söylüyor. Saygın, stil sahibi, zirvede olan kişilere gizli bir hayranlık duyarsınız. Bulunduğunuz konumda yükselmeyi hedeflersiniz. Hafife alınmaktan pek hoşlanmazsınız. Saat 14:38 Ay- Chiron güçlendirici ve şifalı görünümü güç, huzur ve  güven aşılayıcıdır. Kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında kıymetli bulduğunuz  güzelliklere sahip olmak, zayıflıklarınızı yenmek istersiniz.

10 Ekim(saat 20:27)-25 Ekim(saat 22:16) tarihleri arasında ikinci geri hareket Terazi burcunda gerçekleşecek. Bu süreçte, ikili ilişkileri ele alış biçiminiz, evlilik, uzun süreli ciddi beraberliklerdeki tutum ve davranışların, iletişim anlamındaki durumunuzun gözden geçirilmesi yönünde önem taşımaktadır. Mutlaka karşı tarafı da dinlemelisiniz. İster olumlu ister olumsuz yönde olsun hep dengeyi muhafaza ederek düşünmeye çalışınız. Kısaca bu süreçte, ilişkinizi  gözden geçirmenizde,  partnerin bu ilişkideki rolünü,  beraberliğin  sorunlarını mutlaka ele almak soğukkanlı olmak lazım. Bekar Koçlar da, bu tarihler arasında eğer yeni biriyle tanışırlarsa, Kasım ayına kadar bu beraberliğin adını koymayalım. Saat 20:48 Ay-Jüpiter görünümü, harcamalara dikkat etmemiz gerektiğini gösteriyor. Süsüne püsüne  değil, aldığımız bir şeyin sağlam olmasına dikkat etmemiz gerektiğini hatırlatıyor.
boğa

Sevgili Boğalar Cuma günümüz, burcunuzda ilerleyen sakin ve ılımlı Ay etkisi altında başlıyor. Böyle bir enerji, yüreğimizde  şu sesin yükselmesini sağlayabilir.  – Sahip olduğum her şey bana yeter! İşte bu bakış açısı çerçevesinde şekillenen gün boyu, kendimizden emin olmanın rahatlığını yaşayacağız. Saat 09:36 Ay-Pluto destekleyici görünümü,  yeni bir şeyler yapmak, var olanı  sağlamlaştırmak, işler hale getirmek niyetinde olduğumuzu gösteriyor.  Aklımızda ne varsa onun üzerinde odaklanabiliriz. Saat 14:38 Ay- Chiron  olumlu görünümü, arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef olarak belirlediğiniz her konuda sağlam ve sağlıklı kararlar almaktan yana olduğunuzun göstergesidir. Hangi ortamda bulunursanız bulunun, hem kendiniz hem de ailenizin geleceği adına düşünür ve iyilikleri gönülden yaparsınız.

10 Ekim(saat 20:27)-25 Ekim(saat 22:16) tarihleri arasında Merkür ikinci geri hareketini Terazi burcunda gerçekleştirecek. Çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız. Mali konular ve sağlıkla ilgili konular gözden geçirilecektir. Yarım kalan tedavileri veya  projeleri ele almak gereklidir. Para ve kazanç getirici işlerin tatminkarlığı üzerinde de durulmalıdır. Birlikte çalıştığımız insanlarla olan ilişkimizi gözden geçireceğiz. İşimizin şartlarına bakacağız. Sorunlarımız varsa, bunları kavga ederek değil ılımlı şekilde konuşarak, tekrar inceleyerek, iki taraflı düşünerek mercek altına almamız gerekiyor. Aceleci ve keskin kararlardan kaçınmamız gereken süreçteyiz. Saat 20:48 Ay-Jüpiter görünümü, etkin ve yetkin olma arzumuzu yükseltiyor ve evimiz alanı içinde kendimizi coşkulu ve hevesli hissetmemizi sağlıyor. 
ikizler


Sevgili İkizler yeni günümüz Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, davranışlarımızı otomatik olarak sakinleştiriyor, sevgi ve güvence duygusuna önem vermemizi sağlıyor. Baktığımız, dokunduğumuz, içinde yer aldığımız her ortamda sağlamlık ve uzun ömürlülük istiyoruz. İstiyoruz ki, kafamızda soru işaretleri kalmasın ve istikrarlı ilerlememiz mümkün olsun. Saat 09:36 Ay-Pluto destekleyici görünümü,  bir takım sorunları aşabilmek için,  sabırlı olmanın ne kadar önemli olduğunu işaret ediyor. Saat 14:38 Ay- Chiron  görünümü, ailenizle olan ilişkinizi ve toplumsal hayatınızdaki yerinizi göz önüne alarak hareket etmenizi destekliyor. Kimseye belli etmesiniz de, siz paranın bir çok zayıflıkları örtücü etkisinin farkındasınız. Onun içindir ki, artık aza kanaat etmek yerine, büyük oynamak istiyorsunuz. Tabii ki, bunun için en doğru kararı vermekten yanasınız.
10 Ekim(saat 20:27)-25 Ekim(saat 22:16) tarihleri arasında Merkür ikinci geri hareketini Terazi burcunda gerçekleştirecek. Özellikle aşk hayatıyla ilgili konularda resme bakıyoruz. Karşınıza yeni biri çıkarsa öncelikle onu tanımaya özen gösterin. İlişkide bir takım problemler varsa hemen bir ayrılık kararı vermek ya da daha önceden verilen bir kararı değiştirmemek gerekir. Kısaca bu dönemde, aşk hayatınız, çocuklarla alakalı konular, yetenekleriniz, becerileriniz ve gerçekleştirmek istediklerinizi lütfen bir daha gözden geçiriniz. Bireysel ani kararlar vermeyiniz. Saat 20:48 Ay-Jüpiter görünümü, huzurun kıymetli olduğunu hatırlatırken,  çevremizdeki insanlar üzerinde etkin olma arzumuzu da büyütüyor. yengeç

Sevgili Yengeçler yeni gün Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Dinginlik ve huzurun ön planda olduğu böyle bir enerji sayesinde tatsızlıkları kolayca savuşturarak sağlam bir temel üzerinde kendinizi yeniden inşa etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca tensel ve maddi konularda güvenli olana yönelirsiniz. İstikrarlı hareket etmeye çalışabilirsiniz. Arkadaşlık ve eş ilişkilerinde sıcaklık, besleyicilik, koruyuculuk sizin için gayet değerlidir. Saat 09:36 Ay-Pluto güçlü  görünümü,  bizi ideallerimizi gerçekleştirmeye teşvik ederken, güvenilir bir ilişkinin hayatımızdaki önemini belirliyor. Saat 14:38 Ay- Chiron ılımlı  görünümü, hem kendinize hem de başka insanlarla huzur dolu etkileşimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Hayata dair olumlu dileklerde bulunabilirsiniz. Birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmeye özen göstereceğiniz bugün, sizin arzunuz herkesin yararına olacak şekilde düşünmesi ve hareket edilmesidir.
10 Ekim(saat 20:27)-25 Ekim(saat 22:16) tarihleri arasında Merkür-Terazi burcuna gerileyecek. Bu dönemde, ailenizle ilgili konularda, birbirinize söz hakkı tanımak, kararları beraberce gözden geçirmek, dengeli hareket etmek gerekiyor. Amaç huzur ise, işte şimdi el ele, gönül gönüle düşünme vaktidir. Dışarıdaki stres ve iş sorunlarınızın yuvanızdaki ahengi bozmaması için, benim sıkıntım senin sıkıntın demek yerine, ortak problemimiz diyerek çözüme yakın olmak en faydalı yoldur. Yuvanızla ilgili düzenleme, güzelleştirme, tamir gibi işlerin bu zamanda yapılmasında sakınca yok. Ancak birdenbire ev değiştirmek, evden ayrılmak, kiralamak, satın almak gibi önemli kararların beklemede kalınarak yeniden ele alınmasında yarar görüyorum. Saat 20:48 Ay-Jüpiter görünümü, maddi konularda ilerisi adına düşünmek gerektiğini hatırlatıyor. Bütçeni aşacak kararlar verme diyor. aslan


Sevgili Aslanlar  Cuma günümüz,  Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, alıştığınız ve bildiğiniz her şeyin sizin için önemli olduğunun göstergesidir. Yani değişim konularında bugün tutucu düşünebilir ve istikrar önemli diyebilirsiniz. Normal zamanlarda  cesur yürekli biri olmanıza rağmen, bugün kaybetmekten özellikle korku duyar, elimdeki her şey benimle olmalı, bir tekini bile kimseye kaptırmak istemem diye düşünebilirsiniz. Saat 09:36 Ay-Pluto görünümü,  İhtiyaçlarımızın, arzularımızın elde edilmesi adına bizi baskı altına alacak ve bize, -İstiyorsan,  o zaman kalk ve gerekeni  yap diyecektir. Saat 14:38 Ay- Chiron şifalı görünümü, özel hayatınızla ilgili konular üzerinde düşünmenizi  sağlıyor.  Eğer hayat, umduğunuz gibi geçmiyorsa, hala bir şeyleri kafanızın içinde tam olarak oturtamıyorsak bu biraz da bizim ürkekliğimizden kaynaklanabilir. O zaman  ciddi anlamda kendimizi gözden geçirelim. 10 Ekim(saat 20:27)-25 Ekim(saat 22:16) tarihleri arasında Merkür ikinci geri hareketini Terazi burcunda gerçekleştirecek. Çevre ilişkileri, çevre değişimleri, eğitim hayatı, yakınlarınızla alakalı meselelerin tekrar ele alınmasını gerektiren bir zaman aralığıdır. Yakın akrabalarla ilişkiler ve sosyal ilişkiler mercek altına alınmalıdır. İş girişimlerini ve yolculukları belirli bir tedbir içerisinde değerlendirmekte de fayda vardır. Geçmiş işlerle ilgili meseleler, hukuki konular üzerinde düşüneceğiz. Yeni girişimlerde ise, acele etmeden resme iyi bakacağız. Çevrenizle olan ilişkiler, kardeşlerinizle ilgili meseleler, eğitim, bilgilenme anlamındaki tüm kararların gözden geçirilmesinde fayda var. İlişkilerinizi güçlü tutunuz. Bencil davranmayınız. Saat 20:48 Ay-Jüpiter görünümü, iş ve parasal konuların önemini vurgularken, pozitif anlamda düşünmeye teşvik ediyor.
başak

Sevgili Başaklar Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında Cuma günümüz başlıyor. Bu olumlu ışık sayesinde, kararlı olduğunuz konularda kimseye taviz vermeden ilerleme arzunuz yoğundur. Problemlerle karşılaşsanız dahi bunları mantıklı ve sakin bir biçimde ele alarak çözüme kavuşturabilir, karmaşık ve hiçbir işe yaramayan şeyleri ayıklayarak sağlam bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Saat 09:36 Ay-Pluto görünümü, kendimizi her anlamda derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlıyor. Nerdeyiz ve ne yöne gitmek niyetindeyiz. Elimizde olanlar nedir ve bunlarla yetinmek mümkün müdür. Bunları gözden geçireceğiz. Saat 14:38 Ay- Chiron destekleyici görünümü, yaşınızdan olgun tavırlarınızla dikkat çekersiniz.  Kendinizin farkına varmanız ve neler yapmanız gerektiğini bilerek eylemlerde bulunmanız kolay olabilir. Kişisel görünümünüze son derece önem verebilir, üstünüze giydiğiniz her şeyi itinayla seçebilirsiniz. Görüştüğünüz insanların sizin ağzınızdan çıkan her sözü dikkatle dinlediklerini fark edebilirsiniz.
10 Ekim(saat 20:27)-25 Ekim(saat 22:16) tarihleri arasında ise Merkür Terazi burcuna geriliyor. İşten elde edilen gelir, çalışma ortamı, kariyerin doyuruculuğu ve çevre ilişkileri dikkatle incelenmelidir. İnsanların bize nazik ve ölçülü davranmaları için belirli bir mesafeyi koymakta yarar vardır. Kazanç anlamındaki ortaklıklar ve yatırımların mutlaka bilinçli bir şekilde ele alınması lazım.  Riskli ortaklıklardan kaçınmalı, sağlam olan işbirliğinizi sürdürmeli ve hesaplarınızı, kararlarınızı bir daha gözden geçirmelisiniz. Saat 20:48 Ay-Jüpiter görünümünde huzuru, güven duygusunu, sağlamlığı önemsiyoruz. Bir şeyler yapmak, ortaya koymak ve her şey güzel olacak diyerek hayata sarılmak istiyoruz. terazi


Sevgili Teraziler  yeni gün, Boğa burcunda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji sevdiklerinizden uzakta olmanın, onlardan ayrı durmanın veya onları kaybetmiş olmanın zorluklarını yüreğinizde hissetmeniz demektir. Belki de bir daha onları görme imkanınız yoktur. Ancak günlük enerjiniz altında anlarsınız ki, sahip olduğunuz değerler önemli ve kaybetmek hangi konuda olursa olsun insana acı vermektedir. Saat 09:36 Ay-Pluto arasındaki güçlendirici görünüm,  şöyle bir iç dünyamızda hesaplaşmalarda bulunmamızı, hani benzetme yerindeyse, sapla samanı birbirinden ayırmamızı sağlıyor. Saat 14:38 Ay- Chiron olumlu görünümü, sizi yakından ilgilendiren, uzun süredir aklınızı meşgul eden konular üzerinde moralinizi yükselticidir. Hedefiniz büyük bunu biliyoruz. Yorulmamak için gücünüzü en iyi şekilde toplamalısınız. Kaçış göstermeden ve asla bıkmadan hedefleriniz yönünde düşününüz. Eğer bir yola adım atacaksanız, yeni bir yaşam kurmak istiyorsanız, tutarlı olmak şarttır. Bunları en ince ayrıntısına kadar hesaplayınız. Sonrası kendiliğinden gelecektir. Karmaşık yolları değil, güvenli olanları tercih etmeyi sakın unutmayınız.
10 Ekim(saat 20:27)-25 Ekim(saat 22:16) tarihleri arasında Merkür, burcunuz üzerinde gerileyecek. Kişisel girişimleriniz ve yaşamı ele alış şekliniz son derece önemlidir. Burada adaletli, hakkaniyetli bir şekilde dışarıdan size doğru nezaketin olması gerekir. Aynı şekilde sizin de dışa karşı belirli bir dengelemeyi yapmanızda fayda vardır. Adil bir ilişki ve dengelerin yerli yerinde olduğu bir ortak yaşamın düzenlenmesi, bozulanların tamir edilmesi, yanlış olanın gözden geçirilmesi, anlaşmazlıkların çözüme kavuşmasını sağlayacak şekilde bakmak gerekiyor. Tabii ki ilişkinizin bunca yıllık grafiği de önemli. İnişler, sorunlar, fikirsel çatışmaların olduğu bir beraberlik epeyce yıpratıcıdır. Bu tarihler arasında makul ve mantıklı bir şekilde düşünmekte yarar vardır. Saat 20:48 Ay-Jüpiter görünümü, toplumsal hayatta düşüncelerimizi, tecrübemizi ortaya koyma isteğimizi vurguluyor. Bazen başkalarının nasıl da bizi huzursuz etmeye çalıştığını düşünüyoruz.
akrep


Sevgili Akrepler yeni gün Boğa burcunda ilerleyen,  sakin ve kararlı şekilde düşünmemizi sağlayan Ay etkisi altında başlıyor. İster istemez karşımızdaki özel kişinin veya birlikte hareket etmek zorunda olduğumuz insanların bize karşı sağlam, güvenilir davranmalarını bekliyoruz. İçimizdeki şüphelerin yanıt bulmasını, huzur ve içsel değerlerimizin bozguna uğramamasını arzuluyoruz. Ayrıca bu etki altında, inatlaşmaların hiçbir yararı olmayacağının da farkında olmamız gerekiyor. Saat 09:36 Ay-Pluto görünüm etkisi altında, kendimize önem vereceğiz. İlişkilerin hayatımızdaki anlamını, gerçek sevginin paha biçilmez kıymetini ve aşkın insanı dönüştürme gücünü yüreğimizin derinliklerinde hissedeceğiz. Saat 14:38 Ay- Chiron olumlu yansıması, ilişkinizle alakalı problemlerin düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi anlamında şifalıdır. Zaten Ay-Boğa burcu geçişlerinde huzur ve güvenlik olgusu son derece önemlidir. Eğer problem varsa ortaklaşa çözümlenmelidir. İlişkiniz yoksa, kendinize şöyle bir dışarıdan bakmanız faydalı olur. Güvenliğiniz, maddi konular, çevre değişimi, iş girişimleri yine ön planda olacak. Merkür,

10 Ekim(saat 20:27)-25 Ekim(saat 22:16) tarihleri arasında Terazi burcuna  gerileyecek. Bu süreçte,  biraz geri plana çekilerek, ilişkilerin bize olan artı ve eksilerini ele alacağız. Gerçekçi bir şekilde mutlaka gözden geçirelim. Geri hareketler onarım süreçleridir. İş ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı, girişimlerinizi, eğitimden ticarete kadar olan tüm konuları yeniden bir ele alınız. Ani kararlar vermeyiniz. Eğer sakin, adil, mantıklı düşünürseniz gayet olumlu tespitlerde bulunursunuz. Saat 20:48 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkimizde huzuru, güveni nasıl da arzu ettiğimizi ancak çoğu zaman bunu partnerimizde veya çevremizde bulmakta zorlandığımızı düşündürüyor.
yay
Sevgili Yaylar Cuma günümüz Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. İhtiyacımız olan huzur ve güvenlik duygusunu dışarıda aramak yerine kendi içimizde oluşturmanın önemine işaret ediyor. Yani dışarıdan birilerinin değil, bizzat sizin kendi kendinize telkinde bulunarak ruhunuzu karamsarlıktan, dağılmaktan kurtarmanız gerektiğini söylüyor. Saat 09:36 Ay-Pluto görünümü,  çalışma hayatımız ve mali konular üzerinde derinlikli düşünmemizi sağlıyor. Hem huzur, güvenlik, rahatlık arayışındayız hem de ileriyi görmek istiyoruz. ayaklarımızın yere sağlam basmasından yanayız. Saat 14:38 Ay- Chiron olumlu görünümü huzur, emniyet ve güven olgularını baş tacımız yapıyor. Mantığınızı daha fazla ön planda tutarak, şikayetçi olduğunuz konular üzerinde düşünebilirsiniz ve güvencenizi önemseyebilirsiniz. 10 Ekim(saat 20:27)-25 Ekim(saat 22:16) tarihleri arasında  Terazi burcuna gerileyecek Merkür, geleceğe dönük bir şekilde ilişkilerin, hedeflerin, ortaklıkların, yeniliklerin gözden geçirilmesi gerektiğini gösteriyor. Ekip çalışmaları, sosyal ilişkiler, boş zamanların değerlendirilmesi, becerileriniz, yenilikçi fikirleriniz, ürünlerinizin değerlendirilmesi, arkadaşlıklar gibi konuların da ele alınmasında yarar var. Bunlar gözden geçirildikten sonra, bir yön belirleriz, bir adım atabiliriz. Bu süreçte, toplumla birebir ilişkilerimizde, arkadaşlıklarımızda bir takım sorunlar oluşursa veya varsa, iki taraflı düşünmek gerekiyor. Sadece ben diyerek durumları ele alırsak, ilişkilerde sorun yaşanır. Saat 20:48 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatımızda veya genel olarak günlük yaşamda zorlanmaktan hoşlanmadığımızı gösteriyor. Biz gönlümüzce hareket etmek istiyoruz.
oğlak

Sevgili Oğlaklar yeni gün Boğa burcunda ilerleyen Ay ışığının rahatlatıcı yansımaları altında başlıyor. Hayata bakış açımızı zenginleştiren ve bizi büyümek üretmek adına destekleyen bu enerji, huzur duygusu içinde ilerlememiz adına bize destek veriyor. Kendimizle hayatla barışığız. Karmaşa, zorluklar, tuhaflıklar bizden uzak olsun istiyoruz. Saat 09:36 Ay-Pluto görünümü, güçlendirici, güven hissi verici ve tutkularımızı kuvvetlendirici bir etki yaratıyor. Aşkta, çocuklarımızla olan ilişkimizde, içinden çıkamadığımız her meselede,  ipi elinden tutan tarafız. Bu  enerji, sabah saatlerinde sizi güçlendiricidir. Saat 14:38 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünümü, hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak.

10 Ekim(saat 20:27)-25 Ekim(saat 22:16) tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür, iş hayatımız, otorite konumundaki kişilerle ilişkimiz, arzularımız ve hedeflerimiz işte bütün bunları gözden geçireceğiz. Venüs bu bölgede, geri hareketi olumlu yönde destekliyor. Demek oluyor ki, düşündüğümüz yeniliklerde sabırlı olursak, gerginleşip kararlar vermezsek, dış dünyada ilişkilerimizi güçlü tutarsak her şey yoluna girer. Bu süreçte aklı selim olarak, iş ilişkileri ve kariyer hayatıyla ilgili konulara bakmak lazım.  Şu anki mevcut işimizle ilgili meselelerde işverenle alışveriş gözden geçirilmeli, işin tatmin edip etmediğine bakılmalıdır. Bitirilmesi ve halledilmesi gereken işler varsa onlar bir sonuca erdirilmelidir. Yeni bir iş teklifi alırsak da durup bir resme bakalım. Saat 20:48 Ay-Jüpiter görünümü, huzur, sevgi, güven içinde yaşama arzumuzu vurguluyor. Kimseye belli etmesek de, yüreklendirilmek, canlanmak istiyoruz. Biz söylemeden bize can olacak insanlar arıyoruz. 
kova

Sevgili Kovalar yeni gün, kararlılık etkisi veren Boğa burcunun güçlü ışığı altında başlıyor. Bu ışık öncelikle ailemiz başta olmak üzere iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde de sağlam ve istikrarlı şekilde ilerlememiz adına bize güç katıyor. Saat 09:36 Ay-Pluto görünümü,  her durumu derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlayacak. Kafamızın içindekileri uygulamak için tüm ihtimallerin ele alınması gerekiyor.  Hani derler ya, kaçışımız yok diye. Aynen öyle. Saat 14:38 Ay- Chiron olumlu görünümü,  yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların gündeme gelmesini sağlayıcıdır. Hayata bakış açımız çok önemli. Bazen en sevdiğimiz şeylerden vazgeçebiliyoruz. Kimi zaman da tutunuyoruz bir şeylere. Burada önemli olan bizim kendimize verdiğimiz değer. Çünkü biz yoksak, hiçbir sorunun bir anlamı kalmıyor.

10 Ekim(saat 20:27)-25 Ekim(saat 22:16) tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür bir yere yerleşmek, birisiyle beraber olmak, yolculuklar, arkadaşlıklar, bilgilenmek, güzel ile çirkin arasındaki ayrımı belirlemek, algılamak hepsi önemli. Ancak her şeyin bir ölçüsü, ayarı olmalı. İşte siz, bu tarihler arasında bütün bunları gözden geçireceksiniz. Bir kapıdan geçmek gibi. Bir köprüden karşı kıyıya ulaşmak gibi. Kısaca ayağımıza gelene, karşımıza çıkana iyice bakmak lazım. İnsanlarla olan ilişkiler, seviyeli dostluklar, bilgi ve tecrübeleri insanlara sunmanız yönünde şu anki duruma mutlaka bakılmalıdır. Çevre değişimi, akademik uzmanlık, ticaret, yüksek eğitim, yurt dışı ile alakalı konular yeniden incelenmelidir. Saat 20:48 Ay-Jüpiter görünümü, evimizde huzur, ilişkimizde aşkla buluşma arzumuzu vurguluyor. Sevilmek, kıymetli bulunmak, zorlanmamak istiyoruz.

balık

Sevgili Balıklar yeni günümüz iç huzuru, güvence, hoşluk, güzellikler içinde başlıyor. Ay-Boğa burcunda ilerlerken duyguların ruhumuzda çiçek açmasını sağlıyor. Huzurun önemi gayet açık. Etrafımızda bulunan kişilerle her türlü irtibatımızda güven olgusunu ön planda tutacağız. Baktığımız her şeyde, dokunduğumuz her olguda sağlamlık arayacağız. Sahipleneceğiz ve korumaya çalışacağız. Saat 09:36 Ay-Pluto görünümü,  bize güç kazandırıyor, kendimize ve hayata inanmamızı sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda rahatlatıyor. Kendimize güvenimiz yükselişte. Bu yükseliş, her problemi çözebilmemizde bize destek oluyor. Saat 14:38 Ay-Chiron arasındaki huzur ve güven verici olumlu görünüm, duygu dünyanızla alakalı konularda ise, inişli çıkışlı olan hislerinizi belirli bir noktaya odaklayarak mantıklı kararlar vermeniz mümkündür. İletişim anlamında en iyi kontak kuracağınız alan, yakın çevre ilişkileridir. Hiç kimsenin huzuru kaçırması mümkün olmaz.

10 Ekim(saat 20:27)-25 Ekim(saat 22:16) tarihleri arasında Merkür ikinci geri hareketini Terazi burcunda gerçekleştirecek. Bu süreçte, finansal meseleler üzerinde bütçenin şaşmaması gerekiyor. Beş liramız varken, on lira harcama yapılırsa durum tabii ki iç açı olmaz. Kaynaklarımızı nasıl kullanıyoruz, aldığımızı ne yapıyoruz, nelere harcıyoruz, nerelerden ne kazanıyoruz diyerek gözden geçirme zamanımızdır. Geri hareket onarım, yeniden ele alış ve tespitlerde bulunmak yönünde faydalıdır. Geri hareket süresince finansal ve iş ortaklıklarımızı da ele alacağız. Bizi tatmin etmeyen konuları gözden geçireceğiz. Yenilikten ziyade bulunulan durumu mercek altına almak gereklidir. Her gördüğümüze kanmamak, her durumu dünyanın sonu gibi görmemek lazım. Saat 20:48 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatımız ve günlük yaşantımızda zenginleşmek, canlanmak, büyümek ve gelişmek arzumuzu işaret ediyor. Huzur, güven, maddi refah istiyoruz.

Yorum Gönder