DOLUYORUZ!

DOLUYORUZ!

Ayşe Arslan

ayse847@hotmail.com
05 Ocak 2015, 16:08
İki hafta önce Oğlak burcunda yolculuğuna başlayan Ay büyüyerek bugün Yengeç burcunda doldu! Geçtiğimiz beş gün ve önümüzdeki beş gün boyunca bizlerde etkisinde kalarak dolacağız! Bakalım hangi burç neden dolacak? (Yükselen burcunuzu okuyunuz, yükselen burcunu bilmeyen bulmak için bana danışabilir: ayse847@hotmail.com)

Genel anlamda ay yuvamızla alakalı konularında dolarken, Yükselen Yengeç burcu olan ülkemizle ilgili kararların da netleşeceği kanısındayım.

Koç:
Eviniz doluyor, eviniz ile ilgilenebilir derleyip toparlyabilir Merkür gerilemesi öncesinde arızaları onarabilirsiniz.Yengeç burcundaki dolunay su baskınları getirebilir, musluk ve giderlerinize dikkat ediniz.

Boğa: Haberlere doluyorsunuz! İki haftadır beklediğin haber netleşebilir. Kısa yolculuklar özellikle de deniz yolculukları olabilir. İletişiminizde gergin olmayınız.

İkizler: Paranız doluyor! Bir gelirinizle vedalaşabilirsiniz veya gelirinizi arttırabilirsiniz. Sonucun ne olacağına iki hafta önceki yaşadıklarınız ışık tutacaktır.

Yengeç: Siz doluyorsunuz! Bugün yediğiniz içtiğinizin yanı sıra dugularınız ile dolabilir şişebilirsiniz. Hassalaşabilir, sezgileriniz belirgineleşebilir, duygularınızı aktarmak isteyebilirsiniz. Işık sizde sahne sizin!

Aslan: İçiniz şişiyor! Rüyalarınız anlam kazanabilir, yeni gördükleriniziyse not alabilir yorumlatabilirsiniz. Sezgiler güçleniyor. Sağlık netleşiyor. Gizli düşmanlar su yüzüne çıkıyor. Korkularınızla yüzleşebilirsiniz.

Başak: Arkadaşlarınız doluyor! Bir arkadaşınızla yolunuzu ayırırken büyük dileklerinize odaklanabilir umutlarınızı yeşertebilirsiniz. Geleceğe odaklanın!

Terazi: Kariyeriniz doluyor! Terfiler görev değişiklikleri söz konusu olabilir. Adınızı büyük kitlelere duyurabilirsiniz.

Akrep:
Uzaklara doluyorsunuz! Basın yayın ve yabancılarla olan iletişiminiz parlak olacak. Yurt dışı seyahatler olabilir. Eğitiminizin sonucunu alabilirsiniz.

Yay: Ödemeler dolacak! Ödemeler alabilir, borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Davalarınız sonuca varabilir. Sezgiler güçlü. Doğumlar söz konusu olabilir. Kendinizi yenileyebilirsiniz.

Oğlak: Eşiniz doluyor! Evlilik veya ayrılık olabilir. Hangisinin olacağı iki haftadır süregelen ilişkinize bağlı. Ortaklıklara ve düşmanlara dikkat!

Kova: İşiniz doluyor! Üzerinizde çalıştığınız projeyi bitirebilirsiniz. Çalışanlarınızla yolunuzu ayırabilirsiniz. Aradığınız eleman karşınıza çıkabilir. Sağlık durumunuz netleşebilir.

Balık: Aşk doluyor, çocuklarınız doluyor! Açık olabilirsiniz. Aşık olduğunuz kişiyle ayrılık yaşayabilirsiniz. Çocuk haberleri alabilirsiniz. Çocuklarla olan ilişkilere dikkat! Yaratıcılık için kıymetli zamanlar.

Dolunay yolunuzu aydınlatsın.

Ayşe Arslan

Yorum Gönder