Bu 5 işaret evliliğe götürüyor

04 Aralık 2014 Perşembe 11:45

Erkek arkadaşınızın sizinle evlenmek isteyip istemediğini merak ediyor musunuz? İşte bu sorunun cevabını almak için 5 işarete dikkat edin!

Bu 5 işaret evliliğe götürüyor
 Vereceğimiz ipuçları ile erkek arkadaşınızın sizinle evlenip evlenmemek istediğini kolaylıkla anlayacaksınız.

Gelecek için tasarruf ve yatırım yapıyor
Bir takım alışkanlıklarından vazgeçip, yatırım yapıyorsa, uzun vadeli planları arasına tasarruf yaparak ev almayı ekliyorsa erkek arkadaşınız evliliğe yaklaştığının bir belirtisidir.

Çocuk sahibi olmaktan bahsediyor
Bu erkek arkadaşınızın evlenmeyi planladığının en belirgin işaretidir. Erkekler bir kadına olan bağlılığından kesin olarak emin olmadığı sürece asla aile ve çocuk konularından bahsetmezler.

Ailesinden herkes sizi tanıyor
Erkeklerin işler ciddiye binmeden kız arkadaşlarını aileleriyle tanıştırmak gibi bir adetleri yoktur. Eğer ki ailesinin hemen hemen her üyesi sizi biliyor ve tanıyorsa bu erkek arkadaşınızın er ya da geç sizi eşi yapacağını işaret ediyor.

Diğer kızlara bakmıyor
Erkekler ciddi bir ilişkileri yoksa çapkınlıklarından kolay kolay vazgeçemezler. Eğer erkek arkadaşınız artık diğer kadınlar ilgisini çekmiyor, dönüp bakmıyorsa evlilik çok yakın, rahat bir nefes alabilirsiniz.

Toplum içinde sevgisini gösteriyor
Erkekler başkalarının yanında özellikle erkek arkadaşlarının yanında sevgilerini göstermekten pek hoşlanmazlar. Toplum içinde size masum bir öpücük veriyor ya da fiziksel bir yakınlık gösteriyorsa bu kız arkadaşı olduğunu göstermeye utanmıyor demektir.

Yorum Gönder