Haluk Levent'in konserine kitapla girilecek

24 Aralık 2014 Çarşamba 15:04

Rock müziğin sevilen şarkıcısı Haluk Levent’ten ilginç konser! Bu konsere biletle değil kitapla girilecek.

Haluk Levent'in konserine kitapla girilecek
 Akşam'dan Seda Kılıç'ın haberine göre Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi’nde sahne alacak olan Haluk Levent konserine girmek isteyenler bilet yerine kitap getirmek zorunda. 1500 kişilik salonun girişinde kitabını veren konsere girebilecek. Toplanan kitaplar Güneydoğu’daki ihtiyaç sahibi okullara gönderilecek.

Uzun zamandır borçları nedeni ile hakkında pek çok haciz kararı olan Haluk Levent, yardım konserleri vermeye de devam ediyor. Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi’nde sahne alacak olan Haluk Levent, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek. 1500 kişilik salonda gerçekleşecek konser için bilet satışı yapılmayacak. Konseri izlemek isteyenler en az bir adet kitap getirerek Haluk Levent’in şarkılarıyla coşabilecek. Konser salonunun girişinde teslim alınacak olan kitaplar daha sonra Güneydoğu’daki ihtiyaç sahibi okullara gönderilecek.

“TÜRKİYE’DE BİR İLK”

Kitap etkinliği ile birlikte konser salonunun dolacağını söyleyen Haluk Levent, “Duygusal bir durum. Türkiye’de bir ilk” dedi. Bundan sonra böyle kampanyalar devam edeceğini söyleyen Levent, “Bu kampanyalar sayesinde yüzlerce, binlerce çocuk kitap sahibi olacak. Bu yönde birçok şehirden istek var” diye konuştu.

Yorum Gönder