İpekyol mağazalarında büyük indirim

11 Aralık 2014 Perşembe 12:09

İş kadınlarının özellikle tercih ettiği markalardan biri olan İpekyol dün itibariyle büyük indirime başladı.

İpekyol mağazalarında büyük indirim
Çalışan kadınların en sevdiği markalardan biri olan İpekyol, sonbahar-kış koleksiyonu için sevindirici haberi duyurdu: 10 Aralık 2014 tarihi itibariyle başlayan indirim devam ediyor!
Maskülen detayların baskın olduğu Ipekyol 2014 Kış koleksiyonunda yeni bir business yorumu karşımıza çıkarken, siyah ve derinin birlikteliği, transparan kullanımlar ile daha androjen bir silüeti oluşturuyor. Elegan bir görünümden, spor-şık bir tarza kadar her zevke uygun en kilit parçaları bir arada bulabileceğiniz Ipekyol’un Büyük Sezon İndirimi 10 Aralık Çarşamba günü başladı.

Yükselen minimal kendini püskül, jakar ve fermuarlar ile zenginleştirirken, yüksek bel smokin pantolonlar, pul ve payetlerle işli feminen ceketler, deri biker montlar asi ruhun anlatıcısı oluyor. 60’lar 2014 Kış sezonunun en çarpıcı temalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Düşük omuzlu hacimli kabanlar, otriş hareketli saten bluzlar ve birbirleriyle kombinlenebilen alt ve üst tasarımlar geçmişten bugüne yenilenmiş olarak koleksiyonda yer buluyor.

Yorum Gönder