Sağlık programlarında Gülay Tunçel fark yarattı

06 Temmuz 2015 Pazartesi 16:35

Deniz Arman ve Can Ataklı ile Ana Haber kadrosunda Televizyonculuk ve Gazeteciliğe adım atan Gülay Tunçel, sağlık programlarına fark atmayı başardı. Şimdilerde ise Cem Tv de hazırlayıp sunduğu programıyla hafta içi her gün saat 10:00’da canlı yayında.

Sağlık programlarında Gülay Tunçel fark yarattı
 Haber Türk’te Ufuk Güldemir’in kadrosunda yetişen Televizyoncu ve Gazeteci Gülay Tunçel, şimdilerde ise Cem Tv de hazırlayıp sunduğu programıyla hafta içi her gün saat 10:00’da canlı yayında merak ettiğiniz her konuyu, konun uzmanlarıyla birlikte evlerinize konuk oluyor.

Güzelliği, pozitif enerjisi, ve neşesiyle izleyicileri ekrana bağlayan Tunçel mesleğine İstanbul KANAL-E’de başlayıp daha sonra CNBC-E, NTV, Habertürk, AirportTv, Yeniçağ Tv, Tek Rumeli TV’de iş hayatını başarılı bir şekilde sürdürdü.

Gülay Tunçel, disiplinli başarılı çalışmasını; Deniz Arman ve Can Ataklı’yla Ana Haber, Deniz Arman’la Kum Saati Programı, Hakan Aygün ve Melih Meriç’le Basın Kulubü programlarında görevini sürdürdü… Başarılı Gazeteci Deniz Arman’ın sunumuyla hafızalardan silinmeyen 2002 Dünya Kupası projesini hazırlayan Gülay Tunçel reytinglerin o dönemde Habertürk’e geçmesini sağlayarak dikkatleri çekti.

gülay tunçel
HABERİN MUTFAĞINDA YETİŞTİ

Haberin mutfağında yetişen Tunçel, tecrübesini, yapımcılık döneminde konuklarının ısrarı üzerine, ekran önüne de taşıyarak kendisinin hazırlayıp sunduğu ‘Haber Analiz’, ‘Saklı Cennetler’, ‘Tarihte Bakın Neler Oluyor’, ‘Sağlık programları’, ‘Gülay’la Gündem’ gibi bir çok programa imzasını attı. ‘Yeni yıl’ ve ‘Bayram Özel Programları’nın koordinatörlüğünü de yapan Tunçel, dönemin başbakanlarından Bülent Ecevit ve eşi Rahşan Eceviti, ilk kez sevgililer gününde canlı yayına alarak yine o dönemde kendinden söz ettirdi.

Ayrıca Toprak Holding kurucusu İşadamı Halis Toprak’ın 2000 yılının başlarında Hastanede tedavi gördüğü dönemde ilk röportajını Habertürk canlı yayınına bağlayarak gerçekleştirmiştir. Yine ilk dikkatleri çektiği dönemlerde kimseye röportaj vermeyen dünyaca ünlü doktorlarımızdan ABD’de yaşayan Prof. Dr. Mehmet Öz ve değerli babası Şişli Florence Nightingale Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi ve İstanbul Bilim Üniversitesi, İstanbul Cerrahi Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Öz’ü ilk kez baba- oğul birlikte ‘Habertürk Sabah’ canlı yayınına almıştır. Gülay Tunçel K.K.T.C. Cumhurbaşkanı Denktaş, siyasetçi, yazar, spor, kültür, sanat ve iş dünyasından birçok önemli isimle röportajlar yapmıştır.

Tuna Huş, Mustafa Yolaşan, Bengül Erdamar, Melek Dener, Orhan Ertanhan, Atilla Sarıkayalı, Gülgün Feyman, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Gökhan İçöz, Medya Koçu Hakan Öztürk’ün öğrencisi olan Gülay Tunçel, Halkla İlişkiler Eğitiminin yanı sıra aynı zamanda Kuş Dili Spikerlik ve Sunuculuk Eğitim Merkezi ve Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi’nden eğitim almıştır. Gülay Tunçel Diksiyon, iletişim dersi vermesinin yanı sıra televizyon haricinde basın danışmalığı ve sunuculuğa da devam etmektedir.

Dönemin Bakanlarından Aydın Tümen, seçim döneminde siyasetçi Prof. Dr. Ümit Özdağ, Milli sporcu Saffet Sancaklı, Trabzon milletvekili Koray Aydının basın danışmalığını yaparak seçim çalışmalarının İstanbul Basın Koordinatörlüğünü sürdürdü. Tunçel ayrıca Sağlık Sektöründe de birçok Uzman Doktor ve Profesörün Basın Danışmanlığına destek olmaktadır. Gülay Tunçel Avrasya Hospital Basın ve Halkla İlişkiler Yöneticiliğini sürdürmektedir. Tunçel Hafta içi her gün Cem Tv de Sağlıklı Hayat Programını Hazırlayıp sunmaktadır Sağlık konusunda bilmek istediğiniz ne varsa, öğrenmek için Uzman Hekimlerin tercih ettiği ve seyircinin keyifle takip ederek kaçırmadığı Gülay TUNÇEL’i hafta içi saat 10:00 da Cem Tv de izleyebilirsiniz.

Yorum Gönder