Haftanın yemek uygulamaları

24 Kasım 2014 Pazartesi 08:50

Bu uygulamaları telefonunuza yükleyin, bugün ne pişirsem derdine veda edin…

Haftanın yemek uygulamaları
Mutfak Önlüğü
Mutfak Önlüğü, kadınların en büyük ama bir yandan da en keyifli dertlerinden biri olan bugün ne pişirsem sorusuna müthiş çözümler getiriyor. Tarifler, pişirme süreleri, dinlenme şekli ve daha birçok önemli detayla beraber Mutfak Önlüğü adlı uygulama, akıllı telefon veya tabletlerinizde yer almayı bekliyor.

iPhone’unuza fotoğrafa tıklayarak indirin.Tarif Dükkanı
Tarif Dükkanı; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyerek kullanabileceğiniz oldukça faydalı bir yemek tarifleri uygulaması.Uygulama, hanımlara yemek tarifleri sunmanın yanı sıra lezzetli tariflere sahip olan hanımlar için de kendi tariflerini uygulamaya ekleme şansı veriyor. Ayrıca eklediğiniz tarifleri dilediğiniz fiyatı belirleyerek satabiliyorsunuz.

Android telefonunuza fotoğrafa tıklayarak indirin.Mutfakta Neler Var
Tamamen ücretsiz olarak iPad ve iPhone akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz Mutfakta Neler Var uygulaması sayesinde artık ne yemeği yapacağım diye düşünmeyeceksiniz. Çok sayıda yemek tarifi içeren uygulamanın kullanımı da çok kolay.

iPhone’unuza buraya tıklayarak indirin.


Ne Pişirsem
Yemek yapmayı sevene ya da farklı yemek tariflerini denemek isteyen kullanıcıların oldukça işine yarayacak olan Ne Pişirsem uygulaması sayesinde Türk Mutfağı'nda bulunan hemen hemen tüm yemek tariflerini bulabilirsiniz. Uygulamanın gelişmiş arayüzü ve kullanıcıyı düşünen pratikliği de dillere destan.

Android telefonunuza fotoğrafa tıklayarak indirin.iPhone’unuza buraya tıklayarak indirin.


Telefon satın almayı düşünüyorsunuz? İşte 1299 TL üzeri en iyi telefonlar. Tıklayın.Yorum Gönder